Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Łąkowa

Łąkowa, Grębocin, kujawsko-pomorskie

  • 935 000 zł
  • 118,05 m²
  • 7 920,37 zł/m²

Zdjęcie

Alina Raczyńska

Skontaktuj się

Dom, ul. Łąkowa

Łąkowa, Grębocin, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

935 000 zł

118,05 m²

7 920,37 zł/m²

Dom, ul. Łąkowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

935 000 zł 118,05 m² 7 920,37 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
532 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2015

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

532 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2015

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 935 000 zł (7 920,37 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 118,05 m² (92,66 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje (2 sypialnie); stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2015
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 532 m²
  •   kształt: nieregularny
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyłącznie w Toruńskich Nieruchomościach

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w Grębocinie przy ul. Łąkowej.

Dom o pow. użytkowej 92,66 m2 (powierzchnia całkowita to 118,05m2) zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych w Grębocinie . Jednostanowiskowy garaż w bryle budynku, podjazd zrobiony z kostki, ogrodzenie z bramą automatyczną.
Działka o pow. 532 m2 w pełni zagospodarowana. (...)

Agent

Alina Raczyńska

780 134...

780 134 000

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

780 134...

780 134 000

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.